Українська Банерна Мережа
UkrKniga.org.ua
Скажи мені, з ким ти знайомий, і я скажу тобі, хто ти. Якщо я знаю, чим ти займаєшся, я скажу тобі, що з тебе вийде. / ГЕТЕ

Додати в закладкиДодати в закладки zakladki.ukr.net Додати в закладки links.i.ua Додати в закладки kopay.com.ua Додати в закладки uca.kiev.ua Написати нотатку в vkontakte.ru Додати в закладки twitter.com Додати в закладки facebook.com Додати в закладки myspace.com Додати в закладки google.com Додати в закладки myweb2.search.yahoo.com Додати в закладки myjeeves.ask.com Додати в закладки del.icio.us Додати в закладки technorati.com Додати в закладки stumbleupon.com Додати в закладки slashdot.org Додати в закладки digg.com
Додати в закладки bobrdobr.ru Додати в закладки moemesto.ru Додати в закладки memori.ru Додати в закладки linkstore.ru Додати в закладки news2.ru Додати в закладки rumarkz.ru Додати в закладки smi2.ru Додати в закладки zakladki.yandex.ru Додати в закладки ruspace.ru Додати в закладки mister-wong.ru Додати в закладки toodoo.ru Додати в закладки 100zakladok.ru Додати в закладки myscoop.ru Додати в закладки newsland.ru Додати в закладки vaau.ru Додати в закладки moikrug.ru
Додати в інші сервіси закладок   RSS - Стрічка новин сайту.
Переклад Натисни для перекладу. Сlick to translate.Translate


Вхід в УЧАН
Анонімний форум з обміну зображеннями і жартами.Додати книгу на сайт:
Завантажити книгу


Скачати одним файлом. Книга: Бухгалтерська звітність на підприємствах недержавної форми власності - Конспект лекцій


Методика підготовки звітності форма № 1-ПВ і №3-ПВ

Звіт форми №1-ПВ заповнюється тими підприємствами (установами, організаціями), які своєчасно не розрахувалися з працівниками по заробітній платі, строк виплати якої був установлений до 10-го числа (включно), незалежно від тривалості заборгованості.

Колективні сільськогосподарські підприємства заповнюють відповідні дані звіту на всіх працівників, включаючи постійних, найманих і залучених.

Підприємства, на яких установлений строк виплати заробітної плати працівникам за останній місяць, що передує даті подання звіту (тобто після 10-го числа) ще не настав, при відсутності заборгованості за попередні місяці звіт не заповнюють.

Графу 3 звіту заповнюють ті підприємства (установи, організації), у яких витрати на оплату праці фінансуються повністю або частково коштом Державного та місцевих бюджетів, графу 4 відповідно - тільки коштом місцевих бюджетів.

У рядку 101 по графі 1 відображається сума заробітної плати, нарахованої за період з початку року, в тому числі за останній звітний місяць, що передує даті звіту (10-те число) - у графі 2.

У рядку 102 відображається сума, що її належить виплатити: нарахована заробітна плата (рядок 101) зменшена на суму обов'язкових утримань (прибуткового податку, а також зборів на обов'язкове державне пенсійне страхування та соціальне страхування на випадок безробіття).

У рядку 103 відображається сума нарахованої до виплати заробітної плати, строк виплати якої установлено після 10-го числа.

У рядку 105 відображається загальна сума заборгованості з виплати заробітної плати станом на 10-те число, а її розподіл за терміном утворення - у рядках 106 і 107.

У рядку 106 відображається сума заборгованості з виплати заробітної плати, що була утворена до 10-го січня звітного року і не погашена на дату подання звіту.

У рядку 107 відображаються суми невиплаченої заробітної плати, що нараховані у поточному році, починаючи з січня.

У рядку 108 відображається облікова чисельність штатних працівників облікового складу на дату подання звіту, яким не виплачена заробітна плата у встановлений строк, незалежно від терміну заборгованості. Дані графи 1 більше або дорівнюють даним графи 2.

У рядку 109 відображається сума простроченої заборгованості з виплати всіх видів допомоги (з тимчасової непрацездатності, у зв'язку з вагітністю та пологами, при народженні дитини) крім зазначеної у рядках 111-112, які виплачуються коштом фондів соціального страхування.

У рядку 110 відображається фактична виплата суми заборгованості за попередні роки. При цьому рядок 106 зменшується, у порівнянні зі звітом за минулий місяць, на величину, зазначену в рядку 110 у графі 2.

У рядках 111-112 відображаються суми заборгованості з виплати нарахувань згідно з "Правилами відшкодування власником підприємства (установи, організації) або уповноваженим ним органом шкоди, заподіяної працівникові ушкодженням здоров'я, пов'язаним з виконанням ним трудових обов'язків".

У рядках 109, 111, 112 у графі 1 відображається загальна сума боргу незалежно від терміну її виникнення.

Облікова чисельність штатних працівників облікового складу, яким не виплачена заробітна плата у встановлений строк, на дату складання звіту (розділ I, рядок 108 графи 1) розподіляється за терміном заборгованості у II розділі у відповідних рядках по графі 1. У графі 2 розподіляються суми заробітної плати, не виплаченої працівникам, зазначеним у графі 1 (розділ I, рядок 105, графа 1).

При розрахунку терміну заборгованості один календарний місяць дорівнює 30 дням.

Термін заборгованості визначається за кожним працівником, окремо по місяцях, за які не виплачено (повністю або частково) заробітну плату. Наприклад, на 10-те лютого 1999 р. Працівникові не виплачена заробітна палата за серпень - вересень 1998 р. і за січень 1999 р. В такому випадку зазначеного працівника потрібно урахувати в рядку 204 у графі 1, а не виплачену йому суму заробітної плати за перераховані місяці - у графі 2.

У рядку 209 у графі 2 відображаються суми невиплаченої заробітної плати працівникам, які не перебувають в обліковому складі підприємства: працюють за договорами цивільно-правового характеру, за сумісництвом, звільнені працівники.

Форма 3-ПВ термінова-квартальна (зведена) складається багатогалузевими підприємствами.

В статистичній звітності з праці дані про використання робочого часу наводяться щодо тих працівників, які враховуються в середньообліковій чисельності штатних працівників

Підставою для складання форми N 3-ПВ є документи первинного обліку: накази, табелі обліку, довідки та інші офіційні документи, що підтверджують неявки на роботу.

У рядок 302 включаються всі фактично відпрацьовані працівниками години, враховуючи надурочні і відпрацьовані у вихідні (за графіком), святкові і неробочі дні, а також – години праці надомників та за період службових відряджень.

У рядку 303 враховуються години роботи, які відпрацьовані понад установлену законодавче тривалість робочого часу.

У рядок 305 включаються людино-години щорічних відпусток -основних та додаткових (крім додаткових у зв'язку з навчанням та творчих).

У рядку 306 відображаються неявки на роботу через хворобу, які підтверджені лікарняними листками або довідками лікувальних закладів.

У рядку 307 ураховуються людино-години відсутності працівників у зв'язку з навчанням та творчими відпустками.

У рядку 308 враховуються людино-години відсутності працівників, які, згідно з договором між підприємствами, працювали на іншому підприємстві, де їм виплачували заробітну плату, а за

основним місцем роботи - включалися до облікової та середньооблікової кількості штатних працівників.

У рядок 309 включаються людино-години неявок з дозволу Адміністрації.

У рядку 310 ураховуються людино-години додаткових відпусток без збереження або з частковим збереженням заробітної плати, які надаються у порядку, визначеному колективним договором або адміністрацією підприємств (установ, організацій) самостійно.

У рядку 312 враховується кількість людино-годин, які не відпрацьовані працівниками (в порівнянні з установленою тривалістю робочого тижня) у зв'язку з переведенням їх на роботу з неповним робочим часом з причин простою підприємства або скорочення обсягів робіт.

У графі 2 за рядками 305, 306, 310-312 враховуються працівники, які були відсутні на роботі зі вказаних причин.

У рядку 313 ураховуються втрати робочого часу через простої (цілозмінні та внутрішньозмінні).

У рядку 314 ураховуються людино-години неявок через масові невиходи на роботу (страйки).

У рядку 315 ураховуються людино-години неявок тих працівників, які здійснили прогули.

У рядку 316 ураховується час, не відпрацьований у міжсезоння, який отримується як добуток числа працівників, що не з'явились на роботу, на встановлену тривалість робочого часу.

У рядку 501 враховується кількість працівників, які прийняті на підприємство впродовж звітного періоду.

У рядку 502 враховується кількість працівників, які вибули з підприємства.

У рядку 505 відображається облікова чисельність штатних працівників, яка визначається на останню дату звітного періоду.

У рядку 506 виділяється облікова кількість працівників, які на останню дату звітного періоду працювали в умовах вимушеної неповної зайнятості, тобто перебували у відпустках з ініціативи адміністрації або працювали в режимі скороченого робочого часу (неповний робочий день, тиждень).

У рядку 507 відображається кількість працівників, що працюють на умовах безстрокового трудового договору, який укладається на невизначений строк.

У рядку 508 відображається облікова чисельність працівників:

- іноземних громадян, тобто осіб, які належать до громадянства

іноземних держав і не є громадянами України;

- осіб без громадянства, тобто тих, які не належать до

громадянства будь-якої держави.

У рядку 601 відображається кількість укладених на підприємстві колективних договорів.

У рядку 602 відображається кількість укладених на підприємстві колективних договорів, які були зареєстровані в районних державних адміністраціях.

У рядку 603 відображається кількість працівників, на яких поширюється дія колективного договору, тобто тих, які перебувають у штаті підприємства.

У рядку 604 слід указати суми витрачених коштів на додаткові (непередбачені законодавством) пільги та виплати працівникам і членам їхніх сімей.

У рядках 605, 606 заповнюється розмір мінімальної місячної ставки (окладу), встановлений галузевою угодою, а також прийнятий колективним договором, відповідно.

У рядках 607-609, графі 1 заповнюється кількість зобов'язань (пунктів), передбачених у колективному договорі за відповідною тематикою.

Книга: Бухгалтерська звітність на підприємствах недержавної форми власності - Конспект лекцій

ЗМІСТ

1. Бухгалтерська звітність на підприємствах недержавної форми власності - Конспект лекцій
2. Принципи підготовки фінансової звітності
3. Узгодження показників форми №1 “Баланс” з рахунками бухгалтерського обліку
4. Коментарі до макета складання балансу
5. Методика підготовки Звіту про фінансові результати
6. Балансове узагальнення показників звіту Ф№2
7. Класифікація діяльності підприємства
8. Порядок заповнення Звіту Ф№3 в частині операційної діяльності
9. Заповнення Звіту в частині інвестиційної та фінансової діяльності
10. Визнання змін показників власного капіталу в звітній формі Ф№4 “Звіт про власний капітал”
11. Інформація, що надається у фінансовій звітності:
12. Методика підготовки Балансу
13. Методика підготовки Звіту про фінансові результати
14. Методика підготовки показників Декларації про прибуток
15. Загальні проложення про підготовку звітності по ПДВ
16. Загальні положення про порядок нарахування, терміни сплати та подання розрахунку акцизного збору
17. Порядок складання Звіту про суми отриманих пільг по оподаткуванню в розрізі окремих видів податків і пільг щодо кожного виду податку
18. Комунальний податок: методика розрахунку та порядок подання звітності
19. Методика підготовки Розрахунку земельного податку
20. Звітність по збору за забруднення навколишнього природного середовища
21. Методика підготовки звітності по податку з власників транспортних засобів та інших самохідних машин і механізмів
22. Порядок заповнення та подання юридичними особами всіх форм власності та фізичними особами - суб'єктами підприємницької діяльності відомістей про нараховані та виплачені доходи (ф. N 8ДР)
23. Підготовка даних по оподаткуванню доходів фізичних осіб
24. Звітність по страхових зборах на обов’язкове державне пенсійне страхування
25. Методика підготовки та справляння збору на обов'язкове соціальне страхування на випадок тимчасової непрацездатності
26. Методика підготовки справляння збору на обов'язкове соціальне страхування на випадок безробіття
27. Методика підготовки звітності форма № 1-ПВ і №3-ПВ

На попередню


Додати в закладкиДодати в закладки zakladki.ukr.net Додати в закладки links.i.ua Додати в закладки kopay.com.ua Додати в закладки uca.kiev.ua Написати нотатку в vkontakte.ru Додати в закладки twitter.com Додати в закладки facebook.com Додати в закладки myspace.com Додати в закладки google.com Додати в закладки myweb2.search.yahoo.com Додати в закладки myjeeves.ask.com Додати в закладки del.icio.us Додати в закладки technorati.com Додати в закладки stumbleupon.com Додати в закладки slashdot.org Додати в закладки digg.com
Додати в закладки bobrdobr.ru Додати в закладки moemesto.ru Додати в закладки memori.ru Додати в закладки linkstore.ru Додати в закладки news2.ru Додати в закладки rumarkz.ru Додати в закладки smi2.ru Додати в закладки zakladki.yandex.ru Додати в закладки ruspace.ru Додати в закладки mister-wong.ru Додати в закладки toodoo.ru Додати в закладки 100zakladok.ru Додати в закладки myscoop.ru Додати в закладки newsland.ru Додати в закладки vaau.ru Додати в закладки moikrug.ru
Додати в інші сервіси закладок   RSS - Стрічка новин сайту.
Переклад Натисни для перекладу. Сlick to translate.Translate