Українська Банерна Мережа
UkrKniga.org.ua
У ранці кожного солдата лежить жезл генерала. / Наполеон Бонапарт

Додати в закладкиДодати в закладки zakladki.ukr.net Додати в закладки links.i.ua Додати в закладки kopay.com.ua Додати в закладки uca.kiev.ua Написати нотатку в vkontakte.ru Додати в закладки twitter.com Додати в закладки facebook.com Додати в закладки myspace.com Додати в закладки google.com Додати в закладки myweb2.search.yahoo.com Додати в закладки myjeeves.ask.com Додати в закладки del.icio.us Додати в закладки technorati.com Додати в закладки stumbleupon.com Додати в закладки slashdot.org Додати в закладки digg.com
Додати в закладки bobrdobr.ru Додати в закладки moemesto.ru Додати в закладки memori.ru Додати в закладки linkstore.ru Додати в закладки news2.ru Додати в закладки rumarkz.ru Додати в закладки smi2.ru Додати в закладки zakladki.yandex.ru Додати в закладки ruspace.ru Додати в закладки mister-wong.ru Додати в закладки toodoo.ru Додати в закладки 100zakladok.ru Додати в закладки myscoop.ru Додати в закладки newsland.ru Додати в закладки vaau.ru Додати в закладки moikrug.ru
Додати в інші сервіси закладок   RSS - Стрічка новин сайту.
Переклад Натисни для перекладу. Сlick to translate.Translate


Вхід в УЧАН
Анонімний форум з обміну зображеннями і жартами.Додати книгу на сайт:
Завантажити книгу


Скачати одним файлом. Книга: Теорія і практика обліку платників податків в ДПС України - Сердюк


Довідник основних термінів (до частини 2)

Автоматизована інформаційна система - сукупність двох і більше взаємопов‘язаних АС, в якій функціонування однієї (кількох) з них залежить від результатів функціонування іншої (інших) так, що цю сукупність можна розглядати як єдину АС

Автоматизована система - система реалізації інформаційної технології виконання встановлених функцій, яка складається з персоналу та комплексу засобів автоматизації його діяльності

Автоматизоване робоче місце - програмно-технічний комплекс, призначений для автоматизації визначеного виду діяльності

Адміністратор АС - особа (група осіб), яка здійснює координацію всіх робіт у процесі функціонування АС

Адміністратор БД АС - особа (група осіб), яка має повні знання про базу даних конкретної предметної галузі і забезпечує її проектування, наповнення, ведення та ефективне використання

АС оброблення інформації - сукупність технічних і програмних засобів, методів оброблення інформації й дій персоналу, що забезпечують виконання автоматизованого оброблення інформації

База даних - сукупність поєднаних даних, правила організації яких основані на загальних принципах опису, збереження і маніпулювання даними.

Банк даних – це автоматизована система, що являє собою сукупність інформаційних, програмних, технічних засобів і персоналу, що забезпечує зберігання, накопичення, оновлення, пошук і видачу даних.

Державний реєстр фізичних осіб – платників податків (далі – ДРФО) – це автоматизований банк даних, створений для забезпечення єдиного державного обліку фізичних осіб, які зобов’язані сплачувати податки і збори (обов’язкові платежі) до бюджетів та до державних цільових фондів у порядку і на умовах, що визначаються законодавчими актами України. Формування та ведення ДРФО здійснюється органами державної податкової служби.

Документ - інформаційне повідомлення, яке зафіксоване ручним або друкованим способом на бланку встановленої форми і яке має юридичну силу.

Документована інформація - інформація, яка зафіксована на матеріальному носії і має реквізити для її ідентифікації.

Єдиний банк даних про платників податків – юридичних осіб (далі – Єдиний банк даних юридичних осіб) – це автоматизована система збору, накопичення та обробки даних про платників податків. Формується з районних рівнів Єдиного банку даних юридичних осіб державних податкових інспекцій в районах, містах і районах у містах, а також міжрайонними та об’єднаними інспекціями і ведеться Державною податковою адміністрацією України.

Елемент АС - окрема, відносно самостійна частина компонента АС, що реалізує одну чи кілька функцій АС і розглядається як неподільне ціле

Еталонний довідник - довідник, що формується в ДПА України (самостійно або на основі відповідних довідників, що розроблені сторонніми організаціями чи іншими підрозділами ДПАУ), містять актуальні інформаційно-довідкові дані та слугують джерелом для формування довідників для підрозділів ДПС та сторонніх організацій

Захист - засіб обмеження доступу до використання всієї обчислювальної системи або її частини

Інформаційна база АС - сукупність упорядкованої інформації, використовуваної при функціонуванні АС

Інформаційна культура - уміння цілеспрямовано працювати із інформацією і застосовувати для її отримання, обробки і передачі комп'ютерну інформаційну технологію, сучасні технічні засоби і методи.

Інформаційна послуга - отримання і надання у розпорядження користувача інформаційних продуктів.

Інформаційний продукт - сукупність даних у речовинній або неречовинній формі, які сформовані виробником для розповсюдження.

Інформаційні ресурси - окремі документи і окремі масиви документів, документи і масиви документів в інформаційних системах.

Інформаційна система - впорядкована сукупність документованої інформації і інформаційних технологій.

Інформація - відчужене знання (відомості про особи, предмети, факти, випадки, явища і процеси незалежно від форми їх подання), яке може бути записано на матеріальному носії для доступу користувача.

Каталог довідників - перелік довідників, що використовуються в “АІС реєстрів платників податків” (довідників загального використання та довідників, що розроблені спеціально для використання в “АІС реєстрів платників податків”)

Каталог екранних форм - перелік екранних форм із визначенням умов формування реквізитів, програмного модуля для виклику (обробки)

Каталог реєстрів - перелік реєстрів в складі основних реєстрів, формується за довідником реєстрів, із визначенням програмного модуля для виклику (обробки)

Класифікація, це - система розподілу об'єктів (предметів, явищ, процесів, понять) по класам у відповідності до визначеної ознаки.

Кодування - процес присвоєння умовного позначення різним позиціям номенклатури.

Компонент АС - частина автоматизованої системи, виділена за певною ознакою чи сукупністю ознак, яка бере участь у реалізації однієї чи декількох функцій АС

Конфлікт оновлення – спроба оновлення запису двома користувачами, можливо, із протиричними даними).

Користувач - суб'єкт, який звертається до власника або володаря інформації для отримання необхідних інформаційних ресурсів або інформаційних технологій.

Об‘єкт автоматизації - суб‘єкт (структурний підрозділ) з окремою інфраструктурою, на базі якого організується функціонування та експлуатація комплексу засобів автоматизації

Підсистема - це частина системи, визначена по якомусь признаку.

Платник податків – це юридична особа або фізична особа, на яку згідно із законами України покладено обов’язок сплачувати податки і збори (обов’язкові платежі).

Програмне забезпечення - сукупність програм на носіях інформації з програмною документацією

Протокол - сукупність правил, що регламентують формат і процедури обміну даними між двома чи кількома незалежними процесами (пристроями)

Реєстр договорів про спільну діяльність – це автоматизований банк даних, створений для забезпечення єдиного обліку платників, які здійснюють свою діяльність за договорами про спільну діяльність.

Реєстр великих платників податків – це складова частини Єдиного автоматизованого банку даних про платників податків – юридичних осіб, яка забезпечує облік великих платників податків.

Реєстр неприбуткових організацій і установ – це автоматизована система збору, накопичення та обробки даних про неприбуткові організації та установи.

Реєстр платників податків постійних представництв нерезидентів в Україні – це автоматизований банк даних, створений для забезпечення обліку платників податків – постійних представництв нерезидентів в Україні.

Реєстр фізичних осіб – платників податків суб’єктів підприємницької діяльності (далі – Реєстр фізичних осіб) це банк даних платників податків, який створюється для забезпечення єдиного податкового обліку платників податків – фізичних осіб в органах державної податкової служби і який є складовою частини ДРФО.

Реляційні бази даних - бази даних, в яких інформація розташована у табличній формі.

Словник (каталог реквізитів) - перелік реквізитів, із визначенням використання довідників, використання в екранних формах

Супроводження - діяльність по наданню послуг, необхідних для забезпечення функціонування та розвитку системи

Сучасна інформаційна технологія - технологія, яка опирається на досягнення в області комп'ютерної техніки і засобів зв'язку.

Функція - сукупність дій АС, спрямована на досягнення визначеної мети

Великий платник податків – це юридична особа, яка органами державної податкової служби зарахована до категорії великих платників за встановленими критеріями, а саме:

а) Сукупний валовий дохід4:

до 20 млн.грн. 1 бал;

від 20 млн.грн. до 100 млн.грн. 2 бали;

понад 100 млн.грн. 3 бали;

б) Загальна сума нарахованих платежів до бюджету4:

від 200 тис.грн. до 1 млн.грн. 1 бал;

від 1,0 млн.грн до 5,0 млн.грн. 2 бали;

понад 5 млн.грн. 3 бали;

в) Загальна сума сплачених платежів до бюджету :

від 200 тис. грн. до 1 млн.грн. 1 бал;

від 1 млн. до 5 млн. грн. 2 бали;

понад 5 млн.грн. 3 бали.

Облікова справа платника податків (реєстраційна частина) – формується із переліку документів, які подаються платником податків до органів державної податкової служби при взятті його на податковий облік. Облікова справа зберігається в органах державної податкової служби при взятті його на податковий обліку. Облікова справа зберігається в органах державної податкової служби до ліквідації юридичної особи або припинення фізичною особою підприємницької діяльності.

Облікова справа платника податків (звітна частина) формується із звітних документів, які подаються платником у період його діяльності.
Суб’єкти підприємницької діяльності – громадяни України, інших держав, особи без громадянства, не обмежені законом у правоздатності або діяєздатності; юридичні особи всіх форм власності; об’єднання Юридичних осіб, що здійснюють діяльність в Україні на умовах угоди про розподіл продукції.

Книга: Теорія і практика обліку платників податків в ДПС України - Сердюк

ЗМІСТ

1. Теорія і практика обліку платників податків в ДПС України - Сердюк
2. Частина ІІ. Інформатизація обліку платників податків у ДПС 2.1. Актуальність інформатизації обліку платників податків
3. 2.2. Стислі теоретичні аспекти інформатизації
4. 2.3. Завдання автоматизованого обліку платників податків у ДПС України
5. 2.5. Інформатизація обліку платників податків в країні: аналіз сучасного стану і технологій
6. 2.6. Напрямки вдосконалення АІС і технологій в ДПС
7. Застосування інформаційних технологій ДПС /Практикум/ 2.7. Основні теоретичні відомості про АРМ "Облік платників - податків юридичних осіб"
8. 2.8.Технологія роботи з АРМ "Облік платників податків - юридичних осіб"
9. 2.9. Стисла характеристика і технологія роботи з АІС "ДРФО"
10. Абревіатура (до частини 2)
11. Довідник основних термінів (до частини 2)
12. Література

На попередню


Додати в закладкиДодати в закладки zakladki.ukr.net Додати в закладки links.i.ua Додати в закладки kopay.com.ua Додати в закладки uca.kiev.ua Написати нотатку в vkontakte.ru Додати в закладки twitter.com Додати в закладки facebook.com Додати в закладки myspace.com Додати в закладки google.com Додати в закладки myweb2.search.yahoo.com Додати в закладки myjeeves.ask.com Додати в закладки del.icio.us Додати в закладки technorati.com Додати в закладки stumbleupon.com Додати в закладки slashdot.org Додати в закладки digg.com
Додати в закладки bobrdobr.ru Додати в закладки moemesto.ru Додати в закладки memori.ru Додати в закладки linkstore.ru Додати в закладки news2.ru Додати в закладки rumarkz.ru Додати в закладки smi2.ru Додати в закладки zakladki.yandex.ru Додати в закладки ruspace.ru Додати в закладки mister-wong.ru Додати в закладки toodoo.ru Додати в закладки 100zakladok.ru Додати в закладки myscoop.ru Додати в закладки newsland.ru Додати в закладки vaau.ru Додати в закладки moikrug.ru
Додати в інші сервіси закладок   RSS - Стрічка новин сайту.
Переклад Натисни для перекладу. Сlick to translate.Translate